2220 COMMODORE BLVD

MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3601-52-*-437

$26 730
Assessed Value
$91 400
Market Value
Annual Tax
$1 730
Taxable Value
Ownership
OwnerSPILLERS, ARTHUR J
Mailing Address2220 COMMODORE BLVD W MELBOURNE FL 32904
Property Details
Year Built1953
Living Area1 230 sq ft
Lot Size6 970 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$26 250
Just (Market) Value$91 400
Assessed Value$26 730
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 730